Logistyka

MAGAZYN

  

Naszym celem jest zapewnienie dostępności jak najszerszej gamy szkieł. Umożliwia to  posiadanie ponad 9000 m2 powierzchni magazynowej, na której jesteśmy w stanie zgromadzić blisko 450 000 m2 szkła. Aby zapewnić sprawną obsługę naszych klientów utrzymujemy stale na magazynie około 3 tys. pełnych, jednorodnych skrzyń i ponad 350 otwartych pozycji. Tak solidne zaplecze magazynowe pozwala sprostać różnorodnym wymaganiom oraz zapewnić ciągłość dostaw w sezonie.

PAKOWANIE SZKŁA

Realizujemy zamówienia na jednolite skrzynie jak również tzw. konfekcje, mieszając rozmaite rodzaje szkła w obrębie skrzyni. W przypadku tafli o niejednolitych wymiarach wykorzystujemy, specjalnie dedykowane do tego celu, skrzynie metalowe. Na mniejsze odległości możemy też dowieźć tafle luzem.  

SAMOCHODY

Sprawność magazynowa poparta jest atutem posiadania własnego, specjalistycznego transportu. Nasza flota, obejmująca zarówno małe samochody o ładowności do 4 ton jak i  24-tonowe zestawy z HDSem, stanowi odpowiedź na różne potrzeby naszych kontrahentów. 

Fotografie: