O firmie

 

Jesteśmy polską firmą założoną w 1990 r. i zatrudniającą obecnie, w ramach całej grupy, ponad 300 osób. Swoją główną działalność koncentrujemy na branży wyposażenia wnętrz sanitarnych i dystrybucji szkła budowlanego.

 

Excellent jest uznanym na rynku producentem wanien akrylowych i systemów hydromasaży cenionych za jakość, niezawodność oraz atrakcyjny design. W naszej ofercie znajdą też Państwo kabiny, brodziki i panele prysznicowe a także profile wykończeniowe. W trosce o kompleksowość realizacji projektów wykończenia wnętrz poszerzyliśmy naszą działalność o dział obsługi inwestycji oraz wprowadziliśmy własną chemię budowlaną. Z powodzeniem eksportujemy swoje towary do 12 państw europejskich. 

 

W branży szklanej, stanowiącej istotny człon firmy, staliśmy się jednym z największych w Europie, niezależnym dystrybutorem szkła budowlanego. Dzięki współpracy ze wszystkimi wiodącymi wytwórcami szkła możemy zaoferować naszym klientom bodaj najszerszy na rynku asortyment. Jesteśmy znani z bogatej oferty luster i szkieł dekoracyjnych (jak np. Lacobel) a także dostępności różnorodnych szkieł budowlanych.