+48 12 653 05 44
Search

ODDZIAŁ SZKŁA BUDOWLANEGO

Oddział Szkła Budowlanego będący częścią firmy Excellent S.A. to ponad 30 lat obecności na polskim rynku dystrybucji szkła i luster i stałej współpracy z czołowymi producentami zarówno europejskimi jak i światowymi.

 

Jako pierwsza, niezależna firma rozpoczęliśmy dystrybucję luster srebrnych produkowanych metodą „float”. Rozwijając naszą działalność poszerzyliśmy naszą ofertę o szkła budowlane, dekoracyjne oraz szkła specjalistyczne. Dzięki naszemu doświadczeniu i determinacji w działaniu oraz ciągłemu poszerzaniu oferty uzyskaliśmy pozycję lidera wśród dystrybutorów szkła i luster w Polsce. Jesteśmy dostawcą dla przetwórców szkła, firm z branży meblarskiej, lokalnych hurtowni oraz klientów detalicznych. W ciągłej sprzedaży oferujemy kilkaset pozycji magazynowych obejmujących szkła budowlane, dekoracyjne, lustra oraz szkła do zastosowań specjalnych jak np. kominki czy kabiny prysznicowe.

 

2007 rok to kolejna ważna data w naszej historii. W tym roku rozpoczęliśmy samodzielną produkcję szkła satynowanego DECORMAT i obecnie jesteśmy jedynym producentem tego typu szkła w Polsce.

 

W 2012 roku otworzyliśmy w Lublinie filię naszego Oddziału. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze sprawniej obsługiwać klientów na rynku lokalnym oferując szeroki asortyment przy jednoczesnym krótkim czasie realizacji dostaw.

 

W 2022 roku Oddział w Lublinie przeniósł się do nowej siedziby zapewniającej większą i nowocześniejszą powierzchnię magazynową i biurową. Dogodna lokalizacja pozwala na dalszy rozwój oraz jeszcze sprawniejsze realizowanie dostaw.

 

Szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie ciągłej dostępności towaru i sprawną logistykę. Posiadamy własny tabor logistyczny którym realizujemy dostawy na terenie całego kraju.

 

Doświadczenie, kreatywność oraz współpraca naszego zespołu ma ogromny wpływ na postrzeganie nas jako rzetelnego, wiarygodnego dostawcy i sprawdzonego partnera dla naszych klientów. Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji handlowych opartych na wzajemnym zaufaniu i współpracy.