+48 12 653 05 44
Search

DEKORACJA

DEKORACJA

Wszystkie produkty

Dekoracja

DECORMAT  – szkło satynowane

Szkło satynowane DECORMAT otrzymywane jest w procesie chemicznego trawienie powierzchni szkła float. Działanie środków chemicznych matowi powierzchnię szkła nadając jest delikatny, satynowy wygląd jednocześnie zabezpieczając powierzchnię przed zabrudzeniem. 

LUSTRA

Nieodzownym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia są lustra. Rozwój technologii produkcji szkła płaskiego metodą float pozwolił na produkcje luster na idealnie płaskim szkle co w efekcie daje odbicie pozbawione zniekształceń.

Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroka gamę luster srebrnych, kolorowych i specjalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą korzystając z poniższych linków.

Szkło lakierowane

Szkło lakierowane zyskało ogromna popularność jako wypełnienie w drzwiach przesuwnych, okładziny ścian oraz elementy dekoracyjne z meblach.

MASTER-SOFT

Szkło ornamentowe

Wzór na szkle ornamentowym uzyskiwany jest poprzez użycie walców przez które przechodzi wstęga roztopionego szkła. 


Nasza oferta obejmuje szkła ornamentowe firm AGC i Saint-Gobain.

Szkło laminowane

Elementem dekoracji może być również szkło laminowane. Jest to szkło które składa się z dwóch tafli szkła oraz umieszczonej pomiędzy nimi folii. 

Ten rodzaj szkła może występować jako dwie tafle szkła bezbarwnego float i kolorowej lub matowej folii pomiędzy nimi jak również jako jedna tafla szkła bezbarwnego float i druga tafla szkła barwionego w masie. 

Szkło piaskowane

Matowa powierzchnia szkła piaskowanego otrzymywana jest w procesie mechanicznego działania drobin piasku na powierzchnie szkła float.